Działka na sprzedaż

Szczecin, Wielgowo

1959.00 m²
140,38 zł/m2
PROM-GS-757
Oblicz ratę kredytu

275 000 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty PROM-GS-757
Powierzchnia 1 959,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Standard
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki kwadrat
Ogrodzenie działki brak
Otoczenie las
Odległość do komunikacji publicznej [m] 1 000 m
Odl. do sklepu [m] 1 000 m
Odl. do szkoły [m] 1 200 m
Odl. do przedszkola [m] 1 000 m
Prąd jest
Cezary Kibitlewski

Cezary Kibitlewski

Manager

Napisz wiadomość 4 Ofert

Opis nieruchomości

Nieruchomość Gruntowa Szczecin Wielgowo-Sławociesze, Osiedle Leśne, ulica Żywiczna, inwestycja, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sprzedaż.
Wydano zapewnienie dostaw energii elektrycznej. Warunki zabudowy generowane indywidualnie dla każdego obiektu z uwagi na odległość pierwszej nieruchomości w stosunku do działki.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży,  pięknej nieruchomości gruntowej położonej pod ścianą lasu Puszczy Goleniowskiej  w Szczecinie, w obrębie 4008 Wielgowo Sławociesze.
Dla potencjalnych inwestorów i koneserów przyrody, którzy po pracy pragną spędzać czas w ciszy i kontakcie z przyrodą jest to idealne miejsce, piękne i bardzo atrakcyjne  do zabudowy jednorodzinnej.
Cena promocyjna bez warunków zabudowy 275 000,00 zł
Powierzchnia 1959 m2
Cena 1 m2 168,00 zł
Cena ofertowa ( bardzo okazyjna)  330 000,00 zł. Cena  ofertowa bez warunków zabudowy.
Studium Uwarunkowań i kierunków  zagospodarowania  przestrzennego to zabudowa  mieszkaniowa jednorodzinna potwierdzone pisemnie przez Zastępcę Prezydenta Miasta Szczecina w 2021 r.  Biuro zajmujące się ofertą wystąpiło w imieniu właściciela z wnioskami do ENEA i Zakładu Wodociągów i Kanalizacji o przyrzeczenie podłączenia mediów, a po uzyskaniu decyzji o warunki zabudowy.  Cena ofertowa sprzedaży po uzyskaniu  pozytywnej decyzji ENEA i ZWiK zmieni się na wyższą.  Zatem  na dzisiaj jest to świetna oferta pod względem cenowym dla potencjalnego nabywcy. Na dzień 12.01.2023 otrzymano zapewnienie dostaw energii elektrycznej po złożeniu odpowiedniego wniosku.

W odległości ok. 500m  jest posadowiony pierwszy dom z przyłączem energetycznym. Dojazd do działki jest drogą  utwardzoną ( wchodząca w skład działki, której nieodpłatna służebność drogowa jest zapisana w KW ),  łącząca Osadę Leśną z ulica Azaliową w Wielgowie. 
.Teren płaski, nie zalewowy. Bezpośrednie sąsiedztwo ściany lasu Puszczy Goleniowskiej, a jednocześnie blisko, tak do centrum Wielgowa , jak i wylotu na S3 w kierunku prawobrzeżnego Szczecina lub w kierunku Świnoujścia.
Obręb Wielgowo-Sławociesze - fenomenalnie  położone względem prawobrzeżnego Szczecina i jego centrum miasta osiedle, charakteryzujące się zabudową o charakterze podmiejskim z dominacja jednorodzinnej zabudowy mieszkaniowej.  Świetna infrastruktura drogowa komunikacyjnie wiążąca  dzielnicę  poprzez S3 z dojazdami nad Morze Bałtyckie i dalej Skandynawię lub szybki wylot w kierunku  Niemiec /Europy Zachodniej. Poprzez DW 10 z kolei wyjazd do Stargardu i również do Centrum Szczecina. Połączenia autobusowe i kolejowe zapewniają pełny dostęp społeczny. centrum Wielgowa i pobliskie Zdunowo, to pełna infrastruktura medyczna, społeczna, kulturalna i religijna. 

Miejsce w pełni godne polecenia, jako inwestycyjne, dla którego podstawowym kierunkiem, jako osiedla będzie jednorodzinna zabudowa mieszkaniowa z dostosowaną do potrzeb infrastrukturą techniczną w perspektywie czasowej.

Kalkulatory

Kalkulator kredytowy

Wysokość raty

PLN
%

Kalkulator kosztów

Podatek od czynności cywilno-prawnych

Taksa notarialna
(opłata notarialna)

Wniosek o wpis do WKW

VAT od prowizji
agencji nieruchomości

Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)

Prowizja agencji nieruchomości

Wypisy aktu notarialnego

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
23 9
Niepoprawny wynik