Działka na sprzedaż

Ustronie Morskie

55000.00 m²
290,91 zł/m2
PROM-GS-802
Oblicz ratę kredytu

16 000 000 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty PROM-GS-802
Powierzchnia 55 000,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 390,00 m²
Standard
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Stan budynku do remontu
Gaz jest
Woda jest
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie tereny rekreacyjne
Tarasy taras
Prąd jest
Kanalizacja tak
Cezary Kibitlewski

Cezary Kibitlewski

Manager

Napisz wiadomość 3 Ofert

Opis nieruchomości

 Ustronie Morskie, nieruchomość gruntowa zabudowana domem z basenem wraz nieruchomościami gruntowymi. Znakomita propozycja inwestycji.

Prezentowana oferta zakłada kupno nieruchomości gruntowych z budynkami o wyjątkowym położeniu tj. 450m od linii brzegowej morza. Prezentowany teren zajmuje łącznie 5,5121 ha. Zlokalizowane są na tym obszarze jedne z najlepszych komfortowych obiektów hotelowo - apartamentowych w Polsce. Nadmorski kurort Ustronie Morskie zanotowało największy wzrost pod względem udzielonych noclegów w porównaniu do roku ubiegłego. Nieruchomości przedstawione przez nasze biuro to idealne miejsce pod inwestycje min. np zespół hotelowo- apartamentowy, domy wolno stojące, apartamentowce.

Na nieruchomość składa się:

- działka o pow. 0,5796 ha częściowo zabudowana domem jednorodzinnym
    dom o powierzchni mieszkalnej 390m2, dodatkowo dobudówka z niezależnym mieszkaniem o powierzchni 50 m2, kryty basen z podgrzewaną wodą.

- niezabudowana działka o powierzchni 3,7329 ha,

- niezabudowana działka o powierzchni 0,4000 ha

- niezabudowana działka o powierzchni 0,7996 m2

 Łączna powierzchnia gruntu 5,5121 ha

OPIS
Dom z podgrzewanym basenem o powierzchni mieszkalnej 390 m2
: ściany murowane, stropy prefabrykowane kanałowe, dach drewniany dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną. Dodatkowo dobudówka z niezależnym mieszkaniem o powierzchni 50 m2.  MEDIA: Woda, prąd, gaz i kanalizacja znajdują się w granicach nieruchomości. Rok budowy 1993 r. W budynku obecnie powstaje 11 apartamentów (każdy z łazienką i prysznicem oraz aneksem kuchennym). Apartamenty będą zlokalizowane na pierwszym piętrze i poddaszu. Na parterze gdzie znajduje się basen i sauna zlokalizowana jest wolna przestrzeń typu studio oraz podwójny garaż z bramami na pilot. Okna plastikowe, na podłogach docelowo panele.

Przeznaczenie w MPZP:

-dla działki z domem UTM- zabudowa usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej do 60% zabudowy -do 4 kondygnacji. Uwarunkowania wynikające z MPZP- pozwala na zabudowę budynkami maks. czterokondygnacyjnymi (w tym ostatnia kondygnacja poddaszowa), szacunkowa powierzchnia całkowita do uzyskania to 12500 m2, z czego powierzchnia użytkowa to ok 9250 m2

-dla pozostałych działek istnieje obowiązujący MPZP – zabudowa usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej (budynki wolnostojące usługowe, mieszkalno -usługowe lub mieszkalne jednorodzinne). -powierzchnia zabudowy do 40% -do wysokości 3 kondygnacji nadziemnych z ostatnią w poddaszu użytkowym. Wykorzystując te zapisy możemy wybudować między innymi osiedle domów wielorodzinnych z usługami, apartamentowy hotel itp..

Dostęp do dróg publicznych: zjazd z południowej części działki 416/2 w ul. Kołobrzeską DK11, zjazd z północnej części działki 91/2 w ul. Rolną, Działka w odległości 90 m od budowanej obecnie drogi dojazdowej do plaży. W tym wariancie odległość do plaży wynosi 900 m (odległość do morza w linii prostej 650 m).Infrastruktura drogowa zapewnia połączenie w wielu kierunkach: Droga S6 łącząca się z S3 która przebiega przez Kołobrzeg i Ustronie Morskie( osobny zjazd) z S6. Drogą tą na południe polski dojedziemy w niecałe 5h.Doskonałe połączenie z Berlinem( 3h) i lotniskiem Goleniów poprzez drogę S6- 50 min. W kolejnych latach planowana jest droga S11 przebiegająca przez Poznań do Piekar Śląskich- ok 4 h.

OFERTA DLA INWESTORA • PLAN INWESTYCJI Dla działki o pow.5796m2 zabudowanej domem
z basenem o pow. około 600m istnieje obowiązujący MPZP - zabudowa usług turystycznych
z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej. -do 60% zabudowy -do 4 kondygnacji.
Dla działek niezabudowanych o powierzchni 37000 m2 istnieje obowiązujący MPZP – zabudowa usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej (budynki wolnostojące usługowe, mieszkalno-usługowe lub mieszkalne jednorodzinne). -powierzchnia zabudowy do 40% -do wysokości 3 kondygnacji nadziemnych z ostatnią w poddaszu użytkowym. Wykorzystując te zapisy można wybudować między innymi osiedle domów wielorodzinnych z usługami lub kompleks hotelowo apartamentowy.

Osobna prezentacja w portfolio do wglądu po spełnieniu formalności  okazaniu adresu.

Lokalizacja nieruchomości

Kalkulatory

Kalkulator kredytowy

Wysokość raty

PLN
%

Kalkulator kosztów

Podatek od czynności cywilno-prawnych

Taksa notarialna
(opłata notarialna)

Wniosek o wpis do WKW

VAT od prowizji
agencji nieruchomości

Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)

Prowizja agencji nieruchomości

Wypisy aktu notarialnego

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
23 9
Niepoprawny wynik